Lidmaatschap

LIDMAATSCHAP
Het lidmaatschap bedraagt € 25 per jaar.

MEEDOEN MET DE KUNSTROUTE
Daarvoor betaalt u € 60.
Voor lidmaatschap plus route betaald u dus € 85 per jaar.

U kunt het gehele jaar instappen voor het lidmaatschap, zie contactpagina.
(zonder lidmaatschap is het niet mogelijk aan de route deel te nemen.)

Kunstenaars die lid zijn:

Patty Aalbersberg: Schilderen
Jan Abercrombie: Schilderen
Alexander Ambroze: Schilderen
Paula Bansema: Hobbyfotograaf
Peter Bes
Suzanne Beerbaum: Schilderen
Anneke Bijker: Glaskunst
Wim Blom: Schilderen
Marijn Boerstra: Steengoed/keramiek
Elly Borgonjen: Schilderen
Roelie Bruins Slot: Schilderen
Benita Caterina
Marco Corba: Schilderen
Jolanda Dantuma-Veldkamp
Rieky Dekker: Schilderen
Anita Grouw-Mepschen
Bernd van derHaar: Schilderen
Aly Hartman - Westra: Keramiek/schilderen
Zwaantje ten Have: Schilderen
Sjoerd Heerema: Pottenbakken/draaiwerk/keramiek
Trudy Helder
Hettie Helmholt
Bert Hooijer
Leendert Jassies: Fotografie
Femke Anne Kaldenberg: Schilderen
Ina Kleiman: DigitalArt
Marijke Kloosterman: Keramiek/schilderen
Reginald Koe: Schilderen/beeldhouwen
Roelof Koobs: Schilderen
Henry Koster
Theun Krikke: Schilderen
Paula Krol: Fotografie
Sandra Kroonstuiver - Kloosterman: Beeldende kunst
Anne Kuipers: Fotografie
Roelof Kuper
Emiel de Lange
Michel Lepez: Metaal en houtbewerking
Jolande Leurink: Schilderen
Adje Martens: 3Dkunst
Maya Mastwijk
Jan Meijer: Fotografie
Niesje Metselaar: Schilderen
Andries Middelbos: Schilderen
Ralph Mulder:
Janti Muljana:
Theo Neerhof: Sieraden/objecten
Geert Oldenbeuving: Schilderen
Angela Oosterloo: Tekenen/schilderen**
Rolinda Otten
Hendrik Pathuis
Anja Pathuis
Ineke Post: Schilderen
Thea de Rooij: Schilderen
Anneke Schepers: Schilderen
Greet Scholten: Glaskunst
Erika Schonewille Schilderen
Maaike Schonewille: Schilderen
Marion Schrevelius: Schilderen
Sejo Slingenberg: Schilderen/objecten
Rendy Soetanto
Erik Stokker
Esther Thijs
Janny Timmerman: Fotografie
Ada Veldman: Fotografie
Gert Veldman: Ruimtelijk ontwerper, tekenaar, schilder
Stoffer Vos: Schilderen
Frédérique Waakop Reijers
Henk Wassen: Fotografie
Gerard Weisbeek: Glasfusion/tiffany/glasinlood
Tammy Westra: Schilderen/fotografie
Harma Wierbos: Glaskunst
ZJKLN: Divers en objecten
Anita Zwart
Jantina Zwiep: Tekenen/schilderen